W ostatnim sparingu rozgrywanym podczas obozu przygotowawczego w Arłamowie Zagłebie Lubin pokonało 1:0 Resovię. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 67. minucie Arkadiusz Woźniak.

Mecz sparingowy, 7 lipca 2023, 16:30 - Arłamów (Arłamów Arena)

Resovia 0:1 Zagłębie Lubin

bramka: Woźniak 67

Resovia

Branislav Pindroch (46 Nikodem Sujecki) - zawodnik testowany (65 Radosław Adamski), Hlib Buchał (60 zawodnik testowany), Kornel Osyra (75 Karol Chuchro), zawodnik testowany (75 Mateusz Bondarenko) - Kamil Mazek (65 Radosław Kanach), Dawid Pieniążek (65 Radosław Bąk), Rafał Mikulec, zawodnik testowany (46 Bartłomiej Eizenchart), zawodnik testowany (75 Filip Mikrut) - zawodnik testowany (65 Maciej Górski).

Zagłębie Lubin

(I połowa) Szymon Weirauch - Bartłomiej Kłudka, Kamil Kruk, Bartosz Kopacz, Mateusz Grzybek - Damjan Bohar, Marko Poletanović, Damian Dąbrowski, Marek Mróz, Kacper Chodyna - Dawid Kurminowski. (II połowa) Jasmin Burić - Igor Orlikowski, Aleks Ławniczak, Michał Nalepa, Jarosław Jach - Tomasz Makowski, Filip Kocaba, Kacper Terlecki, Tornike Gaprindaszwili, Arkadiusz Woźniak - Szymon Kobusiński.

żółta kartka: Bąk.

W ubiegłym sezonie Resovia zajęła 14. miejsce w Fortuna 1. Lidze.  W jej składzie w sparingu z Zagłębiem wystąpili Kornel Osyra i Kamil Mazek, który w przeszłości grali dla "Miedziowych".

Resovia - Zagłębie Lubin

Stadion w Arłamowie 07-07-2023, 16:30