W starciu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin a Pogonią Szczecin nie zagrają Marko Poletanović oraz Tomasz Makowski.

Ma to oczywiście związek z otrzymaniem przez wspomnianych zawodników żółtych kartek w poniedziałkowym meczu z Radomiakiem Radom. Martwić może zapewne absencja pierwszego z wymienionych, który w ostatnim czasie pokazuje niezłą formę i środek pola Zagłębia Lubin wygląda całkiem solidnie.

Marko Poletanović w obecnym sezonie wystąpił w 14 meczach PKO BP Ekstraklasy oraz w jednym meczu Fortuna Pucharu Polski. Tomasz Makowski stracił ostatnio miejsce w składzie i najczęściej pojawia się na murawie jako rezerwowy - podobnie było w poniedziałkowy wieczór. "Makoś" zagrał w 19 meczach PKO BP ekstraklasy, które okrasił jednym golem i jedną asystą, ponadto wystąpił w jednym pojedynku Fortuna Pucharu Polski.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin

Stadion im. Braci Czachorów 06-03-2023, 19:00