Jak poinformował portal sport.tvp.pl, w kręgu zainteresowań naszego klubu znajduje się 18-letni skrzydłowy Łódzkiego Klubu Sportowego – Adam Ratajczyk.

Młodzieżowy skrzydłowy w poprzednim sezonie wystąpił w barwach ŁKS-u w dziewiętnastu spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Niestety jedynego gola, którego w sezonie 19/20 zdołał wbić rywalom Ratajczyk strzelił… Zagłębiu, popisując się przy tym trafieniu efektownym dryblingiem.

18-latek jest bez wątpienia utalentowanym skrzydłowym, który mógłby po przejściu do Zagłębia kontynuować karierę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

Piłkarz ma jeszcze dwuletnią umowę z ŁKS-em, dlatego w grę wchodzi transakcja gotówkowa. Nie jest znana dokładna kwota, za jaką ŁKS sprzedałby swojego perspektywicznego pomocnika, jednakże jeśliby wierzyć spekulacjom, łodzianie oczekują za Ratajczyka około 500 000 euro.

źródło: Własne, sport.tvp.pl