Środkowy obrońca Đorđe Crnomarković oraz środkowy pomocnik Łukasz Łakomy meczem z Wisłą Płock zadebiutowali w Zagłębiu Lubin.

Đorđe Crnomarković

• Czas gry: 98 minut
  • inStat index: 253
  • Faule: 2
  • Faulowany: 1
  • Żółte kartki: 1
  • Podania: 47 (81% celnych)
  • Pojedynki: 20 (50% wygranych)

Łukasz Łakomy

• Czas gry: 11 minut
  • inStat index: brak
  • Strzały: 1 (0% celnych)
  • Faule: 0
  • Faulowany: 0
  • Żółte kartki: 1
  • Podania: 2 (50% celnych)
  • Pojedynki: 4 (50% wygranych)

30.01.21 14:03
Nie skazywałbym Đorđe na straty już na samym starcie. Gość wszedł do kompletnie rozmontowanej obrony, w każdym meczu gra ktoś inny. Formacja obronna jak żadna inna potrzebuje stabilizacji, piłkarze muszą wiedzieć jak zachowa się partner w danej sytuacji, jak np Guldan grał z Kopaczem. Jończy pograł chwilę na początku sezonu, później wygryzł go Lorenco, jednakże oboje byli głównie kierowani przez taką postać jak Guldan. A teraz nie wiadomo kto jest liderem w tej obronie, kto kieruje kim i tak na prawdę wszystko jest pomieszane. Jedynie cieszy ta prawa strona mimo kontuzji Chodyny to Wójcicki jest wg mnie zawodnikiem gwarantującym stabilność swojego skrzydła jak i włącza się do ofensywy. Reasumując myślę, że z Đorđe będzie jeszcze pożytek jak tylko trochę ustabilizuje się sytuacja w tej obronie. Co do Łakomego to myślę, że będzie taki jak większość zawodników z Akademii, czyli będzie próbował ale będzie dostawał za mało czasu i raczej bez jakiś fajerwerków.

30.01.21 10:22