Jak poinformował serwis weszlo.com, Zagłębie Lubin jest zainteresowane pozyskaniem Łukasza Łakomego – zawodnika III-ligowych rezerw Legii Warszawa.

W obecnym sezonie Łakomy wystąpił w pięciu spotkaniach II drużyny Legii, w których zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty.

W kampanii 2019/20 Łakomy wystąpił w osiemnastu meczach rezerw „Wojskowych” (15 w lidze, 3 w Pucharze Polski). Warto odnotować, iż pomocnik znalazł się w kadrze Legii na mecz 37. kolejki ubiegłego sezonu, jednak wciąż nie doczekał się debiutu.

Urodzony 18 stycznia 2001 roku zawodnik występuje na pozycji defensywnego pomocnika, a jego wiodącą nogą jest lewa.

Umowa Łakomego z dotychczasowym pracodawcą wygasa wraz z końcem grudnia, toteż zawodnik bez problemu może podpisać umowę z naszym klubem.

Jeżeli oba kluby doszłyby do porozumienia, Łakomy do Lubina mógłby trafić nawet w obecnym oknie transferowym.

źródło: Własne, weszlo.com