Był z naszym klubem łączony, ale finalnie nie zostanie dyrektorem sportowym Zagłębia Lubin. Łukasz Masłowski, bo o nim mowa, w wywiadzie dla Sport.pl, przyznał, że otrzymał oficjalną ofertę z naszego klubu, ale zdecydował się na jej odrzucenie.

Łukasz Masłowski, który przyznał, że Zagłębie Lubin w najbliższym czasie czeka wiele wyzwań na rynku transferowym, jako jeden z powodów odrzucenia oferty podał, że zamierza skupić się na kilku prywatnych projektach, które także są związane z futbolem.

38-letni Masłowski jest byłym piłkarzem. W swojej karierze reprezentował barwy między innymi Widzewa Łódź, Górnika Łęczna czy Odry Wodzisław Śląski. Dyrektorem sportowym zaczął być po zakończeniu kariery w 2013 roku. Pełnił tę funkcję w Olimpii Grudziądz, Wiśle Płock oraz Widzewie Łódź.

Cały wywiad można obejrzeć na Sport.pl - kliknij.

źródło: Własne/Sport.pl