Według informacji Tomasza Włodarczyka z serwisu Meczyki.pl, Zagłębie Lubin osiągnęło porozumienie z bramkarzem Sokratisem Dioudisem w sprawie nowego kontraktu. Grek ma podpisać z "Miedziowymi" trzyletnią umowę.

Grek trafił do Zagłębia Lubin w przerwie zimowej zakończonego niedawno sezonu. Od samego początku dał się poznać jako golkiper wielkiej klasy, a jego dobra forma oraz pięć czystych kont w 14 meczach wyraźnie przyczyniła się do utrzymania naszej drużyny w PKO BP Ekstraklasie.

Docelowo 30-latek miał się w naszym klubie odbudować po dłuższym niebycie w swojej ojczyźnie oraz udać do klubu o wyższym potencjale niż Zagłębie Lubin – stąd też podpisał tylko półroczny kontrakt.

Choć nie było to zapewne łatwe, według informacji Tomasza Włodarczyka ostatecznie udało się dojść z bramkarzem do porozumienia i Sokratis Dioudis podpisze z „Miedziowymi” nowy trzyletni kontrakt.

Włodarczyk poinformował również, że do Zagłębia nie trafi również Ilkay Durmus z Lechii Gdańsk, o czym pisaliśmy tutaj.

źródło: Meczyki.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (8)



08.06.2023 13:58
guest profile picture
lubinskiMks (Gość)
nic nie jest jeszcze pewne. Sokratis kuszony jest przez Turcje i naprawde będzie cięzko go utrzymać. Tam są o wiele większe pieniądze do zarobienia 


processing comment
05.06.2023 21:23
@[UserID=118]Pretender75[/user] mogę Ci to tłumaczyć w jakim języku chcesz, ale skoro najpierw ze mnie szydzisz, a potem wychodzi, że jednak miałem rację (Durmus nie jest blisko Zagłębia, bo nawet nie było oferty!), to sorry, ale nie ma sensu pisać nic więcej w tym temacie. Łykaj każdą plotkę z portali jeśli chcesz, ja zachowam zdrowy sceptycyzm. Anyway, have a nice day. 

processing comment
05.06.2023 18:19
guest profile picture
Szok. Jeżeli to prawda, to byłby świetny ruch ze strony naszych włodarzy - Sokratis to jeden z najlepszych bramkarzy w historii ZL, jeśli nie najlepszy.

processing comment
05.06.2023 15:55
@ ImprezowyKotek
 
Widzę, ze po polsku się nie dogadamy.
What about english ?

processing comment
04.06.2023 22:45
@[UserID=118]Pretender75[/user] Meczyki: "Z naszych informacji wynika, że niebawem do tego grona może dołączyć Ilkay Durmus. Skrzydłowy znalazł się bowiem na celowniku Zagłębia Lubin - "Miedziowi" przesłali swoją pierwszą ofertę. 
Mkszagłębie: "Z naszych informacji wynika, że Zagłębie Lubin wyrażało zainteresowanie Jarosławem Kubickim, Mateuszem Szwochem oraz Ilkayem Durmusem, natomiast na ten moment nie zostały złożone żadne oferty za tych zawodników."
@[UserID=118]Pretender75[/user] To podał nieprawdę? Meczyki czy mkszagłębie?
 

processing comment
04.06.2023 20:24
Co news to miła niespodzianka. Czyżby zmierzało ku lepszemu?

processing comment
04.06.2023 20:23
Nie wiem czy można wierzyć portalowi meczyki.pl.
ImprezowyKotek twierdzi że to ściemniacze.

processing comment
04.06.2023 17:01