Doszło do zmian w Radzie Nadzorczej Zagłębia Lubin. Na stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej został powołany były prezes klubu - Tomasz Dębicki. Ponadto zdecydowano o powołaniu nowego członka rady - Krzysztofa Nitkowskiego, dla którego również jest to powrót do klubu.

Tomasz Dębicki był prezesem Zagłębia Lubin w latach 2013-2016. Z "Miedziowymi" wówczas spadł z ekstraklasy, następnie do niej awansował. Za jego kadencji również drużyna zajęła 3. miejsce w tabeli i zakwalifikowała się do europejskich pucharów. Z funkcji został odwołany wraz z zakończeniem sezonu 2015/2016.

Obecnie Radę Nadzorczą Zagłębia Lubin S.A. - oprócz wspomnianego Dębickiego - tworzą Krzysztof Nitkowski, Marcin Lewiński oraz Adrian Szymański. Podczas ostatnich zmian odwołani z niej zostali Marek Makuch oraz Paweł Kura.

źródło: Własne, zaglebie.com