Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym w tym sezonie raportem z wypożyczeni. Jak radzą sobie gracze „Miedziowch”, którzy obecnie przebywają czasowo w innych zespołach?

Michał Bogacz

Lewy lub środkowy obrońca Michał Bogacz przebywa na wypożyczeniu w Motorze Lublin – beniaminku II ligi. 19-latek zdążył zagrać już całą drugą połowę w 1. kolejce w przegranym 1:2 meczu ze Zniczem Pruszków oraz 79. minut w wygranym 3:1 wyjazdowym meczu z Olimpią Elbląg.

Kacper Bieszczad

17-letni bramkarz 12 sierpnia przeszedł z Zagłębia na roczne wypożyczenie do Chrobrego Głogów. Młodzieżowiec z buta wszedł do składu głogowian i zdążył zagrać już w dwóch spotkaniach – przegranym pucharowym z Cracovią, o którym sporo napisaliśmy TUTAJ oraz ligowym z Koroną Kielce, który zakończył się remisem 1:1. Oprócz tego „Bieszczu” 3 września wystąpił w meczu reprezentacji Polski do lat 19. Młodzi piłkarze z Polski zremisowali z rówieśnikami z Niemiec 1:1.

Adam Borkowski

„Bąbel” dla Górnika Polkowice gra od 2 września. Boczny obrońca, który ostatnio grał w rezerwach „Miedziowych”, wszedł na plac gry w 74. minucie pojedynku z Sokołem Ostróda, gdy zmienił Mariusza Szuszkiewicza. Polkowiczanie zwyciężyli z beniaminkiem II ligi 3:0.

źródło: Własne