Energo-Kontrol

 

O firmie Energo-Kontrol

Spółka powstała w 2010 roku w oparciu o pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Specjalizujemy się w elektrotechnice i automatyce przemysłowej. W oparciu o własne zaplecze techniczne zapewniamy kompleksową realizację prac z zakresu elektrycznego i automatyki od projektu budowlanego, przez projekt wykonawczy, doradztwo, realizację obiektową po pomiary oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sukcesywnie rozszerzamy zakres naszej działalności, a dzięki zdobytemu doświadczeniu, współpracujemy z firmą ABB w obszarze wsparcia serwisu instalacji niskiego i średniego napięcia. Promując naszą markę, angażujemy się w organizację ogólnopolskiego turnieju koszykarskich grup młodzieżowych pod nazwą Energo-Kontrol Cup, wspieramy wybrane pozycje płytowe wydawnictwa Gad Records, takie jak „Muzyka z programu Sonda” czy „07 zgłoś się”. Możemy pochwalić się także tytułem Strategicznego Partnera serwisu „MKS Zagłębie PL”.

Zakres usług

Oprócz kompleksowej realizacji projektów z branży elektrycznej świadczymy usługi badania, konserwacji i wymiany wyłączników wraz z zabezpieczeniami n.n. oraz SN posiadając niezbędne przyrządy pomiarowe i dedykowane narzędzia najważniejszych producentów aparatury. Oferujemy przeglądy okresowe rozdzielnic i transformatorów, a w oparciu o rozwiązania firmy Olmex, oferujemy analizę parametrów sieci zasilającej wraz z doborem i montażem baterii kondensatorów do kompensacji mocy biernej po niskiej i średniej stronie zasilania. Będąc oficjalnym partnerem firmy ABB, prefabrykujemy rozdzielnice niskiego napięcia oferując wsparcie w zakresie doboru, dostaw i montażu całych systemów zasilających obiekty przemysłowe.

Klienci

Realizując zadania na terenie całego kraju, nawiązaliśmy współpracę z największymi przedstawicielami niemal każdej gałęzi przemysłu, a jakość realizacji potwierdzona została licznymi referencjami. Naszymi bezpośrednimi Klientami są - między innymi - producenci energii elektrycznej (Tauron), przemysł spożywczy (Cargill) i higieniczny (SCA, P&G), hutniczy (Ardagh Glass) oraz przedstawiciele branży elektronicznej (Diehl) i motoryzacyjnej (Toyota). Możemy pochwalić się także regularną współpracą z takimi firmami jak Powen-Wafapomp, Tesco, czy ITI Neovision (nc+). Każdy Klient to wyzwanie, ale też nowe doświadczenia, dlatego pozostajemy otwarci na kolejne propozycje współpracy.

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019